Inat Box Pro apk v12 Free Download 2023 | Inat Box apk

Inat BOX Apk ülkemizde 100 milyondan fazla kişi tarafından indirilmekte ve eğlence aracı olarak kullanılmaktadır. Bu, cep telefonunuza yükleyebileceğiniz ve tamamen ücretsiz olarak keyfini çıkarabileceğiniz çevrimiçi bir IPTV uygulamasıdır. Inat Box Pro APK, akıllı TV’lerde ve dizüstü bilgisayarlarda canlı spor kanallarını ücretsiz olarak izlemenizi sağlar. Bununla birlikte, en yeni Türk filmlerini, web dizilerini ve diğer canlı TV’leri izleyebilirsiniz. Web sitemizden ücretsiz uygulamalar indirin ve arkadaşlarınızla paylaşın.

Inat Box Pro APK Detay Bilgileri

NameInat Box Pro apk v12
GenresTelevision Channel Apps
RequiresAndroid 9.0+
Size13 MB
PriceFree
ModWith-Ads
CategoryAndroid Apps (online TV)
Latest Versionv12
Rating⭐⭐⭐⭐⭐
Last Update25 july 2023
inat box apk

Inat Box Pro apk Kurulum Süreci

Inat Box Apk’yi yüklemek çok kolaydır. Bunu, diğer uygulamaları yüklediğiniz şekilde yapabilirsiniz. Ancak yüklemek için adım adım verilen iki ayrı ayar yapılmalıdır.

  • APK indir düğmesine tıklayın.
  • Düğmeye tıkladıktan sonra bu apk cep telefonunuza indirilir
  • Cihazınız için cihaza göre değişen dosya boyutuna göre zaman alacaktır.
  • “Bilinmeyen Kaynakları” etkinleştirin ve APK’yi yükleyin.
  • Şimdi kullanmak için uygulamayı açabilirsiniz.

Inat Box Pro APK ya Genel Bakış

arayüz

Uygulamanın arayüzü çok güzel ve diğer uygulamalara göre kullanımı daha kolay. Bu arayüz ile çok hızlı bir şekilde uyum sağlayabilirsiniz. Tüm özellikler, kullanıcılar için iyi yönetilir, böylece herkes sınırsız eğlenceyi kolay ve basit bir şekilde alabilir. Kullanıcılar için çok daha erişilebilir olan bu tek uygulamada her şeyin keyfini aynı anda çıkarabilirsiniz.

kategori

Inat Box Pro uygulamasında birçok kategori vardır. Örneğin canlı futbol ve diğer sporları izleyebilir, yeni filmler izleyebilir, canlı TV şovları izleyebilir ve çeşitli Türk dizilerini izleyebilirsiniz. Inat Box Pro apk, kullanıcıların her kategoride benzersiz içerik bulmasını kolaylaştıran birden fazla kategori türüyle kurulmuştur.

maçı canlı izle

Inat BOX Pro APK, esas olarak canlı futbol ve kriket maçlarını izlemesiyle ünlüdür ve ayrıca en yeni filmlerle canlı TV şovlarını izleyebilirsiniz. Bu uygulama ile herhangi bir Türk canlı spor kanalını cihazınızdan ücretsiz olarak izleyebilirsiniz.

Canlı TV Kanalı

Çok büyük bir canlı TV kanalı koleksiyonuna sahiptir, ancak canlı kanalları izlerken bazen reklamların çıkması gibi bir sorun vardır. Akıllı telefonunuzda istediğiniz zaman istediğiniz yerde tamamen ücretsiz olarak canlı TV izleyin.

internet dizisi

Bu uygulama ile geniş bir web dizisi koleksiyonunu izleyebilirsiniz. Inat Box Pro’nun her türlü içeriği sunan ikinci OTT hizmeti olduğu söyleniyor. Filmler uygulaması bazı yerli web dizileri, Netflix koleksiyonu, karma diziler ve daha fazlasını sunar. İşte kendi evinizin rahatlığında izleyebileceğiniz ve keyfini çıkarabileceğiniz geniş bir premium TV şovları koleksiyonu. Yalnızca ücretsiz canlı TV kanalları değil, aynı zamanda premium ağlar da bulabilirsiniz.

Son Filmler

Doğrudan cep telefonunuzdan Inat BOX Pro’nun devasa film koleksiyonuyla akıllı telefonunuzda yüzlerce film izleyin. Aksiyon, bilimkurgu, romantizm gibi her tür filmi tek bir tıklamayla alacaksınız.

Hepimiz boş zamanlarımızda izlemekten keyif alıyoruz, bu yüzden geniş bir alt kategori koleksiyonumuz olan bir kategori oluşturduk. Her alt kategori, alt kategoriyle ilgili filmleri içerir. Bu uygulamayla film izleyin ve TV uygulamasının diğer şaşırtıcı özelliklerini keşfedin.

Kalite ve medya oynatıcı

Bu uygulama ile, sınırsız eğlencenin tadını çıkarabileceğiniz bir mobil cihazda en iyi HD akış deneyimini yaşayacaksınız. Bunun dışında uygulama, kullanıcılara yerleşik bir medya ve IPTV oynatıcı sağlar, böylece akışları doğrudan uygulamadan kontrol edebilirler. Ekstra akıllı denetleyici ile en iyi oynatıcıyı edinin ve Inat Box Pro apk ile sınırsız akışın keyfini çıkarın.

Also, you can download…NETV Gold v5 apk Ücretsiz İndir | Netv Gold V9.8 APK 2023

inat box pro

Çözüm

Umarım Android telefonunuz veya Android Emulator’ınız için Stub BOX’u başarıyla indirmişsinizdir. Herhangi bir sorununuz varsa bize bildirin. Web sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz, arkadaşlarınızla paylaşmayı unutmayın. Ayrıca, web sitemizi kaydetmeyi veya yer imlerine eklemeyi unutmayın.

FAQ

Inat Box Pro apk’yı iPhone’uma indirebilir miyim?

Hayır, uygulama yalnızca Android cihazlarda indirilebilir

Inat Box Pro apk indirmek güvenli mi?

Evet, uygulamanın yüklenmesi tamamen güvenlidir.

“Inat Box Pro apk v12 Free Download 2023 | Inat Box apk” üzerine 2 yorum

Yorum yapın