Inat TV Pro 10.0.0 APK 2023 | Ücretsiz İndir

Giriş:

Inat TV uygulaması size 300’den fazla canlı kanal sağlar. Herhangi bir kablo bağlantısı olmadan çeşitli sporları, haberleri ve TV şovlarını canlı olarak izleyebilirsiniz. Günümüzde Inat TV Pro 10.0.0 APK, Türkiye’deki en iyi canlı futbol uygulamasıdır. Bir cep telefonunda canlı futbol izlemek artık bir güçlük değil, ancak Inat TV Pro’daki birkaç basit adımla çok daha kolay.

Inat TV Pro 10.0.0 APK 2023 Ek Bilgi

NameInat TV Pro v10 APK
GenresTelevision Channel Apps
RequiresAndroid 5.0+
Size12.92 MB
PriceFree
ModNo-Ads
CategoryAndroid Apps
Latest VersionV10.0.0
Rating⭐⭐⭐⭐⭐
Last UpdateJune 3, 2023
Inat TV Pro 10.0.0 APK 2023

Inat TV Pro v10’un Kurulum Süreci

Bu uygulamanın en son 10.0 sürümünü indirdikten sonra Kurulum için bu yöntemi takip edebilirsiniz.

 • APK indir düğmesine tıklayın.
 • Düğmeye tıkladıktan sonra bu apk cep telefonunuza indirilir
 • Cihazınız için cihaza göre değişen dosya boyutuna göre zaman alacaktır.
 • “Bilinmeyen Kaynakları” etkinleştirin ve APK’yi yükleyin.
 • Şimdi kullanmak için uygulamayı açabilirsiniz.

Inat TV Pro APK nın Özellikleri

 • 200’den fazla film, televizyon dizisi ve şova erişim.
 • Inat TV videolarını o anda izleyin ve indirin.
 • Tüm yerel ve uluslararası Inat TV canlı TV kanallarına ulaşın.
 • Inat TV spor etkinliklerini izleyin.
 • Birçok ünlü kategorideki birçok katalogdan film ve şov seçin.
 • Inat TV altyazı ve senkronizasyon seçeneklerinin keyfini çıkarın.
 • Inat TV’yi çevrimdışı izlemek için videoları indirin.

Ayrıca, Inat TV Pro 10, daha iyi bilgi toplamanıza yardımcı olmak için favori takımlarınız ve oyuncularınız hakkında istatistikler içeren videolar sunar.

Ayrıca indirebilirsiniz…Jesus TV Android APK 2023 Latest version

Inat TV Pro 10.0.0 APK 2023

Inat TV Pro v10 APK Detayları

Inat TV Pro ile cep telefonunuzdan çevrimiçi olarak kolayca spor izleyebilirsiniz. Ayrıca en sevdiğiniz oyuncunun her hareketini güncelleyecek ve hatta bir sonrakini tahmin edeceksiniz.

Inat TV Pro’da güncellenen tüm teorileri bulacaksınız. Tuttuğunuz takımdan en son oyuncu haberlerini ve söylentileri ve çok daha fazlasını alacaksınız. Her türden oyunu izlemek ve güncellemeleri ücretsiz olarak almak için daha iyi bir uygulama bulamazsınız. Burada tüm kulüplerin güncellemelerini öğrenebilirsiniz. Man City ve Man United kimi satın alacak? Tüm cevaplar uygulamanın canlı skorlarında ve maç haberlerinde.

Bu uygulamalarda güçlü bir veri tabanı sağlama yeteneğinin yanı sıra, Bee Soccer tüm bilgileri hızlı ve akıllıca bulmanıza yardımcı olacaktır. En sevdiğiniz oyuncular arasındaki istatistikleri kontrol edebilir ve kimin en çok oyun oynadığını ve en çok gol attığını görebilirsiniz. Herhangi bir maçta en güzel pası kim yaptı ve becerilerini ve kupasını kontrol edebilir.

Örneğin, kimin daha fazla kupaya sahip olduğunu hızlı bir şekilde bulabilir misiniz, Messi mi yoksa Ronaldo mu? Tehlike mi, bilgelik mi? Mbappe mi, Neymar mı? Hangi oyuncu en çok gol attı? Kim daha iyi oynadı, Holland mı Benzema mı? Kupayı kazanmak için en iyi takım hangisi?

Inat TV Pro v10 APK

FAQ

inat tv pro apk son sürüm indir

Inat TV Pro 10.0.0 APK en son sürümdür. Türkiye’deki en iyi canlı futbol uygulamasıdır. Bir cep telefonunda canlı futbol izlemek artık bir güçlük değil, Inat TV Pro’daki birkaç basit adımla çok daha kolay.

inat tv 10.0.0 apk

Inat TV aynı zamanda sınırsız bir profesyonel futbol haberleri kaynağıdır. Takımın planı takip etmesine yardımcı olur. Transfer haberleri, sıcak futbol haberleri ve ünlü oyuncular hakkında yan hikayeler

inat tv pro

Bir cep telefonunda canlı futbol izlemek artık bir güçlük değil, ancak Inat TV Pro’daki birkaç basit adımla çok daha kolay.

“Inat TV Pro 10.0.0 APK 2023 | Ücretsiz İndir” üzerine 2 yorum

Yorum yapın